Znaleziono 31 wyników

autor: apm16
09.06.2026, 18:56
Forum: Ogólne
Temat: Kamera
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 410

Kamera

Witam nie mam kamer tylko czujniki parkowania wersja R-line ale bez kamerek jaka jest możliwość dołożenia ktoś robił taki myk jaki koszt.
autor: apm16
09.06.2026, 18:52
Forum: Ogólne
Temat: Orzeszkowanie w 2.0 TSI - Wykonywaliście ten zabieg ?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1576

Re: Orzeszkowanie w 2.0 TSI - Wykonywaliście ten zabieg ?

Witajcie ostatnio na YT widziałem przestrogę o orzeszkowaniu kolektora w 1,5 Tsi podobno przy uszkodzonej odmie jest zagrożenie wdmuchniecia orzeszkow do komory klawiatury zaworów i dalej do silnika . W silniku 1,5 jest kanał łączący kolektor ssacy z odmą .Ciekawe czy w silniku 2 Tsi DNNA też wystep...
autor: apm16
15.01.2026, 08:26
Forum: Ogólne
Temat: Sprawy olejowe
Odpowiedzi: 295
Odsłony: 771907

Re: Sprawy olejowe

Dziękuje koledze za informacje , życzę dalszej spokojnej eksploatacji autka. ;)
autor: apm16
27.12.2025, 16:47
Forum: Ogólne
Temat: Sprawy olejowe
Odpowiedzi: 295
Odsłony: 771907

Re: Sprawy olejowe

Witam mam pytanie kto z Kolegów ma przebieg ponad 150 tyś km na oleju 0W20 .
Jakie obecne zużycie oleju , jaka kondycja silnika 2 Tsi 190 KM
autor: apm16
03.12.2025, 13:07
Forum: Ogólne
Temat: Dwumasa 2.0 TSI
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3159

Re: Dwumasa 2.0 TSI

Witam tu sobie zobacz ifinterface.com/page/page3.php
autor: apm16
10.11.2025, 13:59
Forum: Ogólne
Temat: Problem ze światłami
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 19578

Re: Problem ze światłami

Witaj , na mój rozum to to zezowanie świateł to objaw poziomowania a w drugiej sprawie sprawdził bym czystość szyby w okolicy czujnika deszczu kamery okolice mocowania lusterka .
autor: apm16
05.11.2025, 12:47
Forum: Ogólne
Temat: Zmiana oprogramowania/remap fabrycznej DQ381 na Śląsku
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 23512

Re: Zmiana oprogramowania/remap fabrycznej DQ381 na Śląsku

Dzięki za info Pozdrawiam.
A te 600 Nm na oryginalnej skrzyni.
autor: apm16
02.11.2025, 12:42
Forum: Ogólne
Temat: Zmiana oprogramowania/remap fabrycznej DQ381 na Śląsku
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 23512

Re: Zmiana oprogramowania/remap fabrycznej DQ381 na Śląsku

Witam mam pytanie czy ktoś z Koleżeństwa może polecić w okolicach Warszawy sprawdzona firmę która odmuli DQ381 w rozsądnej cenie.
Otrzymałem ofertę od popularnego YT tunera ale cena jest zaporowa 2-3tyś.za samą skrzynię .
Proszę o informację od zadowolonych z usługi .
autor: apm16
01.09.2025, 18:55
Forum: Ogólne
Temat: Błąd czujnika położenia klapy w kolektorze ssącym
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 21833

Re: Błąd czujnika położenia klapy w kolektorze ssącym

deffner.pl/blog/porady/blad-p2015-klap-kolektora-radzimy-w-jaki-sposob-poradzic-sobie-z-usterka
autor: apm16
01.09.2025, 18:52
Forum: Ogólne
Temat: Błąd czujnika położenia klapy w kolektorze ssącym
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 21833

Re: Błąd czujnika położenia klapy w kolektorze ssącym

Witam miałem kiedyś Superb II 2Tdi CR silnik CBBA i był problem z zacinaniem osi klap ssących przy przebiegu powyżej 100kkm pamiętam że modny był wtedy taki patent z USA wyglądało to tak że taki aluminiowy wspornik podpierający oś klap przykracało się na jedną ze śrubek mocowania tej osi , pomagało ...