Znaleziono 31 wyników
Kamera
Witam nie mam kamer tylko czujniki parkowania wersja R-line ale bez kamerek jaka jest możliwość dołożenia ktoś robił taki myk jaki koszt.
- 09.06.2026, 18:52
- Forum: Ogólne
- Temat: Orzeszkowanie w 2.0 TSI - Wykonywaliście ten zabieg ?
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1576
Re: Orzeszkowanie w 2.0 TSI - Wykonywaliście ten zabieg ?
Witajcie ostatnio na YT widziałem przestrogę o orzeszkowaniu kolektora w 1,5 Tsi podobno przy uszkodzonej odmie jest zagrożenie wdmuchniecia orzeszkow do komory klawiatury zaworów i dalej do silnika . W silniku 1,5 jest kanał łączący kolektor ssacy z odmą .Ciekawe czy w silniku 2 Tsi DNNA też wystep...
- 15.01.2026, 08:26
- Forum: Ogólne
- Temat: Sprawy olejowe
- Odpowiedzi: 295
- Odsłony: 771907
Re: Sprawy olejowe
Dziękuje koledze za informacje , życzę dalszej spokojnej eksploatacji autka. 
- 27.12.2025, 16:47
- Forum: Ogólne
- Temat: Sprawy olejowe
- Odpowiedzi: 295
- Odsłony: 771907
Re: Sprawy olejowe
Witam mam pytanie kto z Kolegów ma przebieg ponad 150 tyś km na oleju 0W20 .
Jakie obecne zużycie oleju , jaka kondycja silnika 2 Tsi 190 KM
Jakie obecne zużycie oleju , jaka kondycja silnika 2 Tsi 190 KM
- 03.12.2025, 13:07
- Forum: Ogólne
- Temat: Dwumasa 2.0 TSI
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3159
Re: Dwumasa 2.0 TSI
Witam tu sobie zobacz ifinterface.com/page/page3.php
- 10.11.2025, 13:59
- Forum: Ogólne
- Temat: Problem ze światłami
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 19578
Re: Problem ze światłami
Witaj , na mój rozum to to zezowanie świateł to objaw poziomowania a w drugiej sprawie sprawdził bym czystość szyby w okolicy czujnika deszczu kamery okolice mocowania lusterka .
- 05.11.2025, 12:47
- Forum: Ogólne
- Temat: Zmiana oprogramowania/remap fabrycznej DQ381 na Śląsku
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 23512
Re: Zmiana oprogramowania/remap fabrycznej DQ381 na Śląsku
Dzięki za info Pozdrawiam.
A te 600 Nm na oryginalnej skrzyni.
A te 600 Nm na oryginalnej skrzyni.
- 02.11.2025, 12:42
- Forum: Ogólne
- Temat: Zmiana oprogramowania/remap fabrycznej DQ381 na Śląsku
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 23512
Re: Zmiana oprogramowania/remap fabrycznej DQ381 na Śląsku
Witam mam pytanie czy ktoś z Koleżeństwa może polecić w okolicach Warszawy sprawdzona firmę która odmuli DQ381 w rozsądnej cenie.
Otrzymałem ofertę od popularnego YT tunera ale cena jest zaporowa 2-3tyś.za samą skrzynię .
Proszę o informację od zadowolonych z usługi .
Otrzymałem ofertę od popularnego YT tunera ale cena jest zaporowa 2-3tyś.za samą skrzynię .
Proszę o informację od zadowolonych z usługi .
- 01.09.2025, 18:55
- Forum: Ogólne
- Temat: Błąd czujnika położenia klapy w kolektorze ssącym
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 21833
Re: Błąd czujnika położenia klapy w kolektorze ssącym
deffner.pl/blog/porady/blad-p2015-klap-kolektora-radzimy-w-jaki-sposob-poradzic-sobie-z-usterka
- 01.09.2025, 18:52
- Forum: Ogólne
- Temat: Błąd czujnika położenia klapy w kolektorze ssącym
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 21833
Re: Błąd czujnika położenia klapy w kolektorze ssącym
Witam miałem kiedyś Superb II 2Tdi CR silnik CBBA i był problem z zacinaniem osi klap ssących przy przebiegu powyżej 100kkm pamiętam że modny był wtedy taki patent z USA wyglądało to tak że taki aluminiowy wspornik podpierający oś klap przykracało się na jedną ze śrubek mocowania tej osi , pomagało ...