Znaleziono 268 wyników

autor: Marcino
08.06.2026, 16:01
Forum: Ogólne
Temat: Opony letnie
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 26241

Re: Opony letnie

Kupione 20" Nexen N'Fera Sport 245/35R20 95Y XL RPB. ładnie się wywazyły. Głebokość bieżnikia mierzona suwmiarka 7.5mm
autor: Marcino
03.06.2026, 06:50
Forum: Ogólne
Temat: Falowanie obrotów po puszczeniu gazu
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1186

Re: Falowanie obrotów po puszczeniu gazu

A może to DSG zaczyna wariować
autor: Marcino
02.06.2026, 13:48
Forum: Ogólne
Temat: Opony letnie
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 26241

Re: Opony letnie

Damian_44 pisze:
12.04.2026, 09:54
Trochę już pojeździłem na Hankookach. Jakieś 1000km. Póki co bardzo pozytywne wrażenia z ciszy wewnątrz. Jazda z większą prędkością i bardziej słuchać szum powietrza z lusterek niż od opon.
Który model konkretnie kupiłeś ?
autor: Marcino
02.06.2026, 08:21
Forum: [Giełda] Kupię/Sprzedam
Temat: Kupię Rosario 20" 1 szt
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 2222

Kupię Rosario 20" 1 szt

Ma ktoś pojedynczą Rosario na sprzedaż ?
Najlepiej pomorskie
tel 661 500 503
autor: Marcino
27.05.2026, 12:46
Forum: Ogólne
Temat: Awaria skrzyni biegów - dalsza jazda mozliwa
Odpowiedzi: 167
Odsłony: 893177

Re: Awaria skrzyni biegów - dalsza jazda mozliwa

olek pisze:
22.05.2026, 15:35
https://youtu.be/srKOKPRqok0
Oj tam - każdemu się może zdarzyć ze się pasek węglowy synchronizatora odklei.
autor: Marcino
27.05.2026, 12:44
Forum: Ogólne
Temat: Orzeszkowanie w 2.0 TSI - Wykonywaliście ten zabieg ?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1641

Re: Orzeszkowanie w 2.0 TSI - Wykonywaliście ten zabieg ?

Którędy idzie sonde wpchnać - prezez czujnik w kolektorze? Mam 193kkm i się zastanawialem jak tam zagladnać. MAm w pracy kamerke do takich zadań...
autor: Marcino
22.05.2026, 08:26
Forum: Ogólne
Temat: Silnik 2.0 TSI 190 KM - typowe problemy, awarie?
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 155284

Re: Silnik 2.0 TSI 190 KM - typowe problemy, awarie?

U mnie ponad 190 tyś km i od wymiany do wymiany co rok lub ostanio 10kkm nie dolewałem. Moze cos tam lekko ubyło. Z przypadłosci jak się jezdzi deliktanie po miescie to potrafi wywalilić bład P0420 - niska sprawność katalizatora. Zastanawiam sie czy wrzucić nowy zamiennik czy uzywkę ale sa z nowszyc...
autor: Marcino
22.05.2026, 08:22
Forum: Ogólne
Temat: Power bank do uruchomienia samochodu
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 53926

Re: Power bank do uruchomienia samochodu

Uzyłem chinskiego prostownika za "100" jakieś 15A z opcja naprawy akumlatorów. Zastosowałem na motocyklowym i pieknie działa od wiosny. Profilaktycznie zrobiem tym AGMa w arteonie i dwa kolejne w innych samochodach.
autor: Marcino
20.04.2026, 10:09
Forum: Ogólne
Temat: Aktualizacja map Arteon
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 62578

Re: Aktualizacja map Arteon

Może spróbuj poszukać na https://mib-helper.com/ Najlepsza opcja - sciagasz mape ze strony: https://mib-helper.com/show.php?all=maps MIB2 High (MHI2) – Discover Pro Czyli https://updateportalmaps.blob.core.windows.net/maps/HIGH2_P450_EU_202625.zip Trzeba sprawdzic czy pasuje do twojego systemu, pow...
autor: Marcino
09.04.2026, 07:11
Forum: Ogólne
Temat: Tarcze hamulcowe tył
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2685

Re: Tarcze hamulcowe tył

Każda chyba bedzie lepsza od tego syfu co montował VW. W moim Tigianie jak zgłosiłem ze hałąsują to nie uznali gwarancji 31kkm a na przegladzie serwisowym 2lata 30k km wszytko było u nich ok. Ale fakt ze były skorodowane zamiast się błyszczeć. Na ATE niegdy nie narzekałem