Znaleziono 268 wyników
- 08.06.2026, 16:01
- Forum: Ogólne
- Temat: Opony letnie
- Odpowiedzi: 27
- Odsłony: 26241
Re: Opony letnie
Kupione 20" Nexen N'Fera Sport 245/35R20 95Y XL RPB. ładnie się wywazyły. Głebokość bieżnikia mierzona suwmiarka 7.5mm
- 03.06.2026, 06:50
- Forum: Ogólne
- Temat: Falowanie obrotów po puszczeniu gazu
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1186
Re: Falowanie obrotów po puszczeniu gazu
A może to DSG zaczyna wariować
- 02.06.2026, 13:48
- Forum: Ogólne
- Temat: Opony letnie
- Odpowiedzi: 27
- Odsłony: 26241
- 02.06.2026, 08:21
- Forum: [Giełda] Kupię/Sprzedam
- Temat: Kupię Rosario 20" 1 szt
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 2222
Kupię Rosario 20" 1 szt
Ma ktoś pojedynczą Rosario na sprzedaż ?
Najlepiej pomorskie
tel 661 500 503
Najlepiej pomorskie
tel 661 500 503
- 27.05.2026, 12:46
- Forum: Ogólne
- Temat: Awaria skrzyni biegów - dalsza jazda mozliwa
- Odpowiedzi: 167
- Odsłony: 893177
Re: Awaria skrzyni biegów - dalsza jazda mozliwa
Oj tam - każdemu się może zdarzyć ze się pasek węglowy synchronizatora odklei.
- 27.05.2026, 12:44
- Forum: Ogólne
- Temat: Orzeszkowanie w 2.0 TSI - Wykonywaliście ten zabieg ?
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1641
Re: Orzeszkowanie w 2.0 TSI - Wykonywaliście ten zabieg ?
Którędy idzie sonde wpchnać - prezez czujnik w kolektorze? Mam 193kkm i się zastanawialem jak tam zagladnać. MAm w pracy kamerke do takich zadań...
- 22.05.2026, 08:26
- Forum: Ogólne
- Temat: Silnik 2.0 TSI 190 KM - typowe problemy, awarie?
- Odpowiedzi: 33
- Odsłony: 155284
Re: Silnik 2.0 TSI 190 KM - typowe problemy, awarie?
U mnie ponad 190 tyś km i od wymiany do wymiany co rok lub ostanio 10kkm nie dolewałem. Moze cos tam lekko ubyło. Z przypadłosci jak się jezdzi deliktanie po miescie to potrafi wywalilić bład P0420 - niska sprawność katalizatora. Zastanawiam sie czy wrzucić nowy zamiennik czy uzywkę ale sa z nowszyc...
- 22.05.2026, 08:22
- Forum: Ogólne
- Temat: Power bank do uruchomienia samochodu
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 53926
Re: Power bank do uruchomienia samochodu
Uzyłem chinskiego prostownika za "100" jakieś 15A z opcja naprawy akumlatorów. Zastosowałem na motocyklowym i pieknie działa od wiosny. Profilaktycznie zrobiem tym AGMa w arteonie i dwa kolejne w innych samochodach.
- 20.04.2026, 10:09
- Forum: Ogólne
- Temat: Aktualizacja map Arteon
- Odpowiedzi: 59
- Odsłony: 62578
Re: Aktualizacja map Arteon
Może spróbuj poszukać na https://mib-helper.com/ Najlepsza opcja - sciagasz mape ze strony: https://mib-helper.com/show.php?all=maps MIB2 High (MHI2) – Discover Pro Czyli https://updateportalmaps.blob.core.windows.net/maps/HIGH2_P450_EU_202625.zip Trzeba sprawdzic czy pasuje do twojego systemu, pow...
- 09.04.2026, 07:11
- Forum: Ogólne
- Temat: Tarcze hamulcowe tył
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2685
Re: Tarcze hamulcowe tył
Każda chyba bedzie lepsza od tego syfu co montował VW. W moim Tigianie jak zgłosiłem ze hałąsują to nie uznali gwarancji 31kkm a na przegladzie serwisowym 2lata 30k km wszytko było u nich ok. Ale fakt ze były skorodowane zamiast się błyszczeć. Na ATE niegdy nie narzekałem