A7 zamiast spóźnionego Arteona

Soltys83
Member
Posty: 145
Rejestracja: 13.02.2020, 16:29

Re: A7 zamiast spóźnionego Arteona

Post autor: Soltys83 » 16.04.2020, 17:32

Arteon, piękny dziubek, ładniejsza sylwetka z boku, większą prostota w porównaniu z audi( audi wydaje mi się bardziej upchane skomplikowane w działaniu), niższe koszty utrzymania napraw, mniejsze spalanie no i nowy upchany na max, a przede wszystkim będzie docieramy przeze mnie.
A7, piękne powitanie światłami, ładniejsze światła z tyłu, może bardziej dopracowane wszystko, piękne wnetrze, nie wiadomo kto ujeżdzał ale dostępny od ręki.
Teraz musiałem doinwestować w swego złomka prawie 2 tyś więc musi się zwrócić. Poczekam za artkem.

Awatar użytkownika
jacabdg
Junior Member
Posty: 40
Rejestracja: 17.01.2020, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: A7 zamiast spóźnionego Arteona

Post autor: jacabdg » 19.04.2020, 00:03

Noetra pisze:
16.04.2020, 15:31
Blazio1946 pisze:
16.04.2020, 14:20
Arteon też zwraca na siebie uwagę ale to tylko vw z aspiracjami [...] do premium.
I to bardzo zwraca.
Byłem jakiś czas temu na imprezie towarzystwa nomen omen "z aspiracjami do premium". Na parkingu przed hotelem zaparkowanych było wiele drogich aut jak Jaguary, Mesie czy Audi. No ale to mój lśniący w słońcu Kurkumowy Arteon na felgach 20" wzbudził największe zainteresowanie gapiów ;)
No ale cóż jeden kupuję auto dla jego wyglądu a ktoś inny dobrze się czuje tylko w marce premium. I tak dobrze i tak dobrze. Co kto lubi. Ja mam z tym luz.

Kupiłem Arteona bo cholernie podobał mi się jego styl, design no i bardzo dobre wyposażenie. Nie zamienił bym go na A7 bo po prostu Arteon bardziej mi się podoba i ogólnie w dupie mam, że to "tylko" Volkswagen.
Super wypowiedź, wpisuję się w nią w 100%
Jaca, 280 koników :)

ODPOWIEDZ