Wasze wynegocjowane rabaty na Arteona

Awatar użytkownika
felipee84
Junior Member
Posty: 30
Rejestracja: 02.02.2018, 20:26

Re: Wasze wynegocjowane rabaty na Arteona

Post autor: felipee84 » 02.02.2018, 20:32

Ja zamówiłem auto z rabatem 12,75 % ( 240 km tdi, rline ). Niektórzy dealerzy dają taki rabat - sprzedają auto podobno na 0% i dostają bonus od VW za plan - duże grupy dealerskie, taką ofertę miałem od dwóch dealerów ale zakup na firmę w której mam 10 samochodów więc łapałem się na rabaty "flotowe". Okolo 10% to standard , 12,75% trzeba pochodzić i można taki rabat wyrwać. Oferty z takim rabatem miałem od dwóch dealerów - na priv mogę napisac od kogo jeśli ktoś jest zainteresowany. Dodam że leasing i ubezpieczenie we własnym zakresie więc nie musiałem korzystać z droższej de facto oferty dealera.

Carly_pl
Member
Posty: 90
Rejestracja: 22.02.2018, 14:53
Kontakt:

Re: Wasze wynegocjowane rabaty na Arteona

Post autor: Carly_pl » 28.02.2018, 16:06

Jeśli chcielibyście sprawdzić na jaki rabat możecie liczyć to zapraszam do kontaktu na priv ;) Znam się na tym bardzo dobrze,negocjuję ceny z dealerami bez żadnych opłat, ewentualnie pisać/dzwonić na numer podany na profilu :D
Szukasz auta dla siebie? Zadzwoń, wynegocjujemy dobry rabat 732-193-702
Nie lubisz dzwonić? Pisz śmiało :)

noso
Member
Posty: 72
Rejestracja: 29.03.2018, 13:40

Re: Wasze wynegocjowane rabaty na Arteona

Post autor: noso » 29.03.2018, 13:45

Witajcie, jest to mój pierwszy post :) Dziś podpisałem Leasing na Arteona 2017 (nowy wyprzedaż rocznika)

Specyfikacja:

Arteon R-line 2,0 TDI 190 KM skrzynia DSG

kolor: Biały
tapicerka: Czarna

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Pakiet Premium
- System nawigacji satelitarnej Discover Media [PND/WQ3/YOZ/7RE]
- System Keyless Access - bezkluczykowy dostęp i uruchamianie pojazdu [4I3]
- Reflektory LED High z funkcją przewidywania profilu drogi [WLH/W17/8G0]

Pakiet Innowacyjny
- System Area View - system obserwacji otoczenia przez 4 kamery 360 stopni wraz z kamerą cofania [KA6]
- System Park Assist - wspomaganie parkowania [7X5]
- Active Info Display - komputer pokładowy z personalizowanym wyświetlaczem [9S8]

Szyba tylna oraz boczne tylne przyciemniane

Dach szklany panoramiczny, elektrycznie otwierany i zamykany, z roletą

Listwy dekoracyjne aluminiowe Silver Rise na desce rozdzielczej i drzwiach

Autoalarm z niezależnym zasilaniem (Back-up-Horn), funkcją dozoru wnętrza i czujnikiem przechyłu

System Easy Open / Easy Close - dla Pakietu Premium [W35]
- system Keyless Access - bezkluczykowy dostęp i uruchamianie pojazdu
- system bezdotykowego otwierania i zamykania pokrywy bagażnika

System nawigacji satelitarnej Discover Pro - dla Pakietu Premium [W35]
- obsługa za pośrednictwem 9,2-calowego, kolorowego i w pełni dotykowego ekranu z czujnikiem zbliżeniowym
- radio z odtwarzaczem DVD, CD, MP3, WMA oraz gniazdem AUX-IN i dwoma USB obsługującymi iPod/iPhone
- czytnik kart SD x 2
- 8 głośników
- instalacja telefoniczna (Bluetooth)
- Mapa Europy (z usługą bezpłatnych aktualizacji)
- Sign Assist - system rozpoznawania znaków drogowych
- funkcja obsługi głosowej
- system obsługi za pomocą gestów
- twardy dysk 64 GB do przechowywania danych nawigacyjnych oraz plików audio
- Volkswagen Media Control - obsługa systemów multimedialnych auta za pomocą zainstalowanej aplikacji na tablecie lub telefonie
- Car-Net: Guide & Inform Plus (bezpłatnie przez 3 lata): komunikaty drogowe online, wyszukiwanie celów specjalnych online, import celów online, stacje benzynowe, wiadomości, parkingi, moje cele specjalne (POI), pogoda, raport o stanie samochodu, wyszukiwanie celów specjalnych online (głosowe)
- Car-Net: App Connect - możliwość podłączenia smartfonu za pomocą kabla USB (poprzez Mirror Link, Android Auto i CarPlay) i przeniesienia widoku ekranu smartfona na ekran radia lub nawigacji

Pakiet Drogowy Plus
- System Side Assist Plus - asystent zmiany pasa ruchu
- System Rear Traffic Alert - asystent wyjazdu z miejsca parkingowego
- System Emergency Assist - asystent hamowania np. w przypadku zasłabnięcia kierowcy
- System Traffic Jam Assist - asystent jazdy w korku
- Serwis 120 km w cenie na 4 lata

Cena katalogowa 204 380 zł
Ostatecznie wyszło 173 450 zł
Rabat 30 930 zł
Samochód u dilera od ręki, naprawdę jestem mega zadowolony z ceny wyposażenia i oby z samochodu jak będę go użytkował :):):)

jaroo28
Junior Member
Posty: 47
Rejestracja: 26.03.2018, 22:52

Re: Wasze wynegocjowane rabaty na Arteona

Post autor: jaroo28 » 31.03.2018, 22:21

Czy możemy tu na forum podawać kontakty do sprawdzonych rzetelnych fachowych i kompetentnych sprzedawców ? Ja ponad 10 dni temu miałem styczność z Panią Sprzedawcą w salonie Plichta w Gdańsku.Na początku wszystko ładnie pięknie, umówiłem się na jazdę próbną , po jeździe wysłałem Pani specyfikację wybranego modelu, przekazałem informację jak chcę sfinalizować transakcję. (chciałem zostawić swój samochód w rozliczeniu -Passat B7 rok 2014 kupiony u Nich w salonie jako nowy i sfinalizować zakupu poprzez leasing z opłatą wstępną 30%) .Umówiłem się z Nią ,że prześle mi wszystkie dokumenty do wypełnienia i oczywiście ,że czekam jaki rabat mi zaproponują ( 2.0 TSI R-line - prawie na full opcji) .Zadałem jej jeszcze przez e-maila jeszcze parę pytań dotyczących specyfikacji samochodu i tu nastąpiła ....... CISZA .... ani e-maila , ani telefonu. Kontakt się po prostu urwał. Po prostu chyba potraktowała mnie jak kogoś kto chciał sobie tylko pojeździć jeden dzień arteonem.
Nie będę nikogo prosił,żeby na siłę zostawić u Nich 200.000 zł. Stąd moje pytanie , czy może ma ktoś namiar na sprawdzonego sprzedawcę, który fachowo poprowadzi mój zakup.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marcin
Member
Posty: 163
Rejestracja: 14.03.2018, 09:43

Re: Wasze wynegocjowane rabaty na Arteona

Post autor: Marcin » 31.03.2018, 22:49

a może Pani umarła ? zachorowała ? takich spraw się nie załatwia na mejle. Spotkanie face to face, kawka itd.

jaroo28
Junior Member
Posty: 47
Rejestracja: 26.03.2018, 22:52

Re: Wasze wynegocjowane rabaty na Arteona

Post autor: jaroo28 » 31.03.2018, 23:02

To według Ciebie mam do Niej zadzwonić i zapytać: Przepraszam, czy Pani przypadkiem nie umarła? Jak tam Pani zdrowie? Jak z Pani pamięcią?
Nie Nie , nie będę się narzucał.Wolę jechać na drugi koniec Polski niż dać zarobić salonowi PLICHTA w Gdańsku. Może przeczyta to ktoś z tej firmy i powie Nam, czy takie traktowanie klientów jest u Nich normalne....

noso
Member
Posty: 72
Rejestracja: 29.03.2018, 13:40

Re: Wasze wynegocjowane rabaty na Arteona

Post autor: noso » 31.03.2018, 23:44

ja ze swojej strony polecam po prostu podzwonic po dilerach... najpierw zastanowic sie co chcemy, potem telefon pogadac, wyslac specyfikacje i czekac na oferte. Ja w zasadzie zalatwilem moj egzeplarz poprzez powort z Warszawy do Gdanska... jechalem podzwonilem i sie udalo zajeboscie dorwac samochod.

Awatar użytkownika
Biskup
Member
Posty: 96
Rejestracja: 27.12.2017, 20:41

Re: Wasze wynegocjowane rabaty na Arteona

Post autor: Biskup » 03.04.2018, 15:44

felipee84 pisze:
02.02.2018, 20:32
Ja zamówiłem auto z rabatem 12,75 % ( 240 km tdi, rline ). Niektórzy dealerzy dają taki rabat - sprzedają auto podobno na 0% i dostają bonus od VW za plan - duże grupy dealerskie, taką ofertę miałem od dwóch dealerów ale zakup na firmę w której mam 10 samochodów więc łapałem się na rabaty "flotowe". Okolo 10% to standard , 12,75% trzeba pochodzić i można taki rabat wyrwać. Oferty z takim rabatem miałem od dwóch dealerów - na priv mogę napisac od kogo jeśli ktoś jest zainteresowany. Dodam że leasing i ubezpieczenie we własnym zakresie więc nie musiałem korzystać z droższej de facto oferty dealera.
Większość zależy od wielkości floty trochę od sprawności zainteresowanego. Z moich doświadczeń wynika, ze rabaty w VW do 19%. W markach premium(audi, MB) bez problemu do 25%. W BMW juz tak nie ma. Skoda max. 10-11%. PSA też do 25. To sa rabaty importera. Dealer niewiele może. Mowa o autach do produkcji.

Awatar użytkownika
pablo_bios
Member
Posty: 157
Rejestracja: 22.03.2018, 17:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wasze wynegocjowane rabaty na Arteona

Post autor: pablo_bios » 04.04.2018, 00:17

Biskup pisze:
03.04.2018, 15:44
felipee84 pisze:
02.02.2018, 20:32
Ja zamówiłem auto z rabatem 12,75 % ( 240 km tdi, rline ). Niektórzy dealerzy dają taki rabat - sprzedają auto podobno na 0% i dostają bonus od VW za plan - duże grupy dealerskie, taką ofertę miałem od dwóch dealerów ale zakup na firmę w której mam 10 samochodów więc łapałem się na rabaty "flotowe". Okolo 10% to standard , 12,75% trzeba pochodzić i można taki rabat wyrwać. Oferty z takim rabatem miałem od dwóch dealerów - na priv mogę napisac od kogo jeśli ktoś jest zainteresowany. Dodam że leasing i ubezpieczenie we własnym zakresie więc nie musiałem korzystać z droższej de facto oferty dealera.
Większość zależy od wielkości floty trochę od sprawności zainteresowanego. Z moich doświadczeń wynika, ze rabaty w VW do 19%. W markach premium(audi, MB) bez problemu do 25%. W BMW juz tak nie ma. Skoda max. 10-11%. PSA też do 25. To sa rabaty importera. Dealer niewiele może. Mowa o autach do produkcji.
Ogólnie mam podobne doświadczenia z rabatami, ale w Audi 25 można nawet przebić, 19 w VW nie dotyczy wszystkich modeli, a w Skodzie da się zrobić znacznie więcej niż 11. W Seacie też teraz można dobre procenty wyciągnąć. Przy okazji przykładowe rabaty przy transakcjach możecie sprawdzić na mojej stronie www.project-car.pl, niedługo dojdą opisy nowych zakupów w Seacie, czy Skodzie, więc będzie można te rabaty sprawdzić ;)
www.instagram.com/pablobios

www.project-car.pl
Profesjonalne doradztwo przy zakupie samochodu.
tel. 725 081 724
_________________________

❌VW Arteon 2.0 TSI 280KM 4x4 2018r. - do lipca 2020
✅Audi A7 55 TFSIe quattro 367KM 2020r. - od listopada 2020

Kwinto
Junior Member
Posty: 1
Rejestracja: 03.07.2018, 08:52

Re: Wasze wynegocjowane rabaty na Arteona

Post autor: Kwinto » 03.07.2018, 09:08

Witam
Zamówiłem Aretona pod koniec kwietnia z rabatem 11% na firmę z finansowanie Vw. Podpisuję umowę kupna pod koniec tygodnia i w związku z tym mam pytanie. Czy aktualny rabat importera "do 12000 zł do arteona rocznik 2018" będzie mnie dotyczył? Z góry dziękuje za odpowiedz.

ODPOWIEDZ