Czas oczekiwania na samochód

Mik3
Junior Member
Posty: 29
Rejestracja: 06.10.2017, 08:31

RE: Czas oczekiwania na samochód

Post autor: Mik3 » 18.10.2017, 20:38

Jutri podpytam, swojego tez odbieram w Poznaniu :-)

kaszpir
Junior Member
Posty: 23
Rejestracja: 18.10.2017, 12:20

RE: Czas oczekiwania na samochód

Post autor: kaszpir » 18.10.2017, 21:18

Mik3 pisze: Jutri podpytam, swojego tez odbieram w Poznaniu :-)
Tzn ja odbieram w Sosnowcu ale babka powiedziała że zawsze 1 transport z fabryki jedzie do Poznania. Stamtąd rozwiążą po kraju.

Awatar użytkownika
guttentager
Member
Posty: 210
Rejestracja: 06.10.2017, 09:10
Lokalizacja: Guttentag / Opole

RE: Czas oczekiwania na samochód

Post autor: guttentager » 19.10.2017, 08:55

kaszpir pisze:
Mik3 pisze: Jutri podpytam, swojego tez odbieram w Poznaniu :-)
Tzn ja odbieram w Sosnowcu ale babka powiedziała że zawsze 1 transport z fabryki jedzie do Poznania. Stamtąd rozwiążą po kraju.
Z fabryki w Emden jadą do Importera w Poznaniu. Tak jak mówisz, kolejny krok to 1-2dni na dostawy do salonów i kolejny dzień na przygotowanie odbioru.
Sosnowiec, to rozumiem zamówiłem w Porsche Intercar? Dziś dam znać, co w Częstochowie mówią o moim.

MarcinJ
Senior Member
Posty: 322
Rejestracja: 16.06.2017, 10:32

RE: Czas oczekiwania na samochód

Post autor: MarcinJ » 19.10.2017, 09:18

Ciekaw jestem co z tego będzie. Też zamówiłem w Częstochowie, salon spodziewa się końca produkcji do jutra i transportu next week, a po Twoim przykładzie widać, że nie do końca tak jest (niestety).

kaszpir
Junior Member
Posty: 23
Rejestracja: 18.10.2017, 12:20

RE: Czas oczekiwania na samochód

Post autor: kaszpir » 19.10.2017, 09:28

guttentager pisze:
kaszpir pisze:
Mik3 pisze: Jutri podpytam, swojego tez odbieram w Poznaniu :-)
Tzn ja odbieram w Sosnowcu ale babka powiedziała że zawsze 1 transport z fabryki jedzie do Poznania. Stamtąd rozwiążą po kraju.
Z fabryki w Emden jadą do Importera w Poznaniu. Tak jak mówisz, kolejny krok to 1-2dni na dostawy do salonów i kolejny dzień na przygotowanie odbioru.
Sosnowiec, to rozumiem zamówiłem w Porsche Intercar? Dziś dam znać, co w Częstochowie mówią o moim.

Tak porsche. Jutro zadzwonię z rana czy coś się posunelo myślę że będą razem jechać 

Awatar użytkownika
guttentager
Member
Posty: 210
Rejestracja: 06.10.2017, 09:10
Lokalizacja: Guttentag / Opole

RE: Czas oczekiwania na samochód

Post autor: guttentager » 19.10.2017, 10:13

MarcinJ pisze: Ciekaw jestem co z tego będzie. Też zamówiłem w Częstochowie, salon spodziewa się końca produkcji do jutra i transportu next week, a po Twoim przykładzie widać, że nie do końca tak jest (niestety).
To samo mi mówili. Ale jak widać nie zawsze tak kolorowo... a mam już mega parcie.

Łukasz
Member
Posty: 76
Rejestracja: 22.08.2017, 20:22

RE: Czas oczekiwania na samochód

Post autor: Łukasz » 19.10.2017, 19:43

U mnie w Poznaniu był 18 września a 28 bodajże w salonie w Warszawie, a też mówili dzień gora dwa

Awatar użytkownika
guttentager
Member
Posty: 210
Rejestracja: 06.10.2017, 09:10
Lokalizacja: Guttentag / Opole

RE: Czas oczekiwania na samochód

Post autor: guttentager » 20.10.2017, 09:34

Dobre wieści, wczoraj ruszył transport z Emden do Poznania, a na nim mój i pewnie kaszpira samochodzik również.

Znając spedycje, to dziś jeszcze będą miały zżutkę i czekamy na transport do salonu.
Diler "pocieszył" mnie, że standardowo to jakieś dwa dni, ale... już prawie 3tygodnie próbuje ściągnąć Sharana z Poznania :-/
W przyszłym tygodniu wyjazd na bawarię i ubolewam, że jeszcze nie arteonem.

Jaram się już tym, jak łysy szamponem.
Zazdroszczę Niemcom, którzy odbierają samochody bezpośrednio z fabryki.
VW Arteon R-Line TDI 190 DSG Obrazek

kaszpir
Junior Member
Posty: 23
Rejestracja: 18.10.2017, 12:20

RE: Czas oczekiwania na samochód

Post autor: kaszpir » 20.10.2017, 11:44

guttentager pisze: Dobre wieści, wczoraj ruszył transport z Emden do Poznania, a na nim mój i pewnie kaszpira samochodzik również.

Znając spedycje, to dziś jeszcze będą miały zżutkę i czekamy na transport do salonu.
Diler "pocieszył" mnie, że standardowo to jakieś dwa dni, ale... już prawie 3tygodnie próbuje ściągnąć Sharana z Poznania :-/
W przyszłym tygodniu wyjazd na bawarię i ubolewam, że jeszcze nie arteonem.

Jaram się już tym, jak łysy szamponem.
Zazdroszczę Niemcom, którzy odbierają samochody bezpośrednio z fabryki.

No to Bomba, obyś miał rację :) Tez nie mogę się doczekać. Mnie wczoraj powiedziała, że koło 3-4 dni z Poznania, tak że może przed Wszystkimi Świętymi będzie !

kaszpir
Junior Member
Posty: 23
Rejestracja: 18.10.2017, 12:20

RE: Czas oczekiwania na samochód

Post autor: kaszpir » 23.10.2017, 17:57

Cześć, wiesz już może kiedy będziesz miał odbiór ? guttentager pisze: Dobre wieści, wczoraj ruszył transport z Emden do Poznania, a na nim mój i pewnie kaszpira samochodzik również.

Znając spedycje, to dziś jeszcze będą miały zżutkę i czekamy na transport do salonu.
Diler "pocieszył" mnie, że standardowo to jakieś dwa dni, ale... już prawie 3tygodnie próbuje ściągnąć Sharana z Poznania :-/
W przyszłym tygodniu wyjazd na bawarię i ubolewam, że jeszcze nie arteonem.

Jaram się już tym, jak łysy szamponem.
Zazdroszczę Niemcom, którzy odbierają samochody bezpośrednio z fabryki.

ODPOWIEDZ