Na jaką wersję silnikowo - napędową się zdecydowałeś ?

Co wybrałeś ?

 
Liczba głosów: 0

Michał Paterek
Junior Member
Posty: 23
Rejestracja: 20.08.2017, 18:22

RE: Na jaką wersję silnikowo - napędową się zdecydowałeś ?

Post autor: Michał Paterek » 25.08.2017, 14:23

Też o tym myślałem... Auto do odbioru po 5 m-cach od złożenia zamówienia (koniec roku) ale chyba nie można ot tak zrezygnować (no ewentualnie starci się wpłaconą zaliczkę ale to marne pocieszenie).

Łukasz
Member
Posty: 76
Rejestracja: 22.08.2017, 20:22

RE: Na jaką wersję silnikowo - napędową się zdecydowałeś ?

Post autor: Łukasz » 25.08.2017, 19:17

Dlaczego nie można odmówić? Zbankrutowalem, zdarzenie losowe i nie mogę sobie pozwolić na nowe auto za taką sumę..Wplacilem 3tys, wolę to stracić niż kilkanaście..

latar
Junior Member
Posty: 27
Rejestracja: 21.07.2017, 12:33

RE: Na jaką wersję silnikowo - napędową się zdecydowałeś ?

Post autor: latar » 25.08.2017, 21:36

Właśnie dzisiaj rozmawiałem o tym z dealerem. Można zrezygnować z zamówienia nawet jak samochód będzie już na placu dealera i nie zapłacić za to złotówki. Zaliczkę oddadzą. Różne rzeczy chodzą po ludziach.

A jeśli chodzi o rabat wyprzedażowy to dealer powiedział, że jeśli importer zrobi rabat w związku z końcem roku to przekalkulują cenę. Mówił, że na Passata B8 nie było żadnej akcji ale na Tiguana już była. Sam mi o tym powiedział, nie pytałem.

Łukasz
Member
Posty: 76
Rejestracja: 22.08.2017, 20:22

RE: Na jaką wersję silnikowo - napędową się zdecydowałeś ?

Post autor: Łukasz » 26.08.2017, 07:33

Raz ktoś pisze, że na Tiguana nie było akcji, teraz niby była..A co do akcji z Arteonem zobaczymy w październiku, jak nic nie będzie to podziękuję i zamówię sobie tak, żeby go produkowali w 2018.

d7d
Member
Posty: 162
Rejestracja: 23.04.2017, 18:45

RE: Na jaką wersję silnikowo - napędową się zdecydowałeś ?

Post autor: d7d » 26.08.2017, 11:00

latar pisze: Właśnie dzisiaj rozmawiałem o tym z dealerem. Można zrezygnować z zamówienia nawet jak samochód będzie już na placu dealera i nie zapłacić za to złotówki. Zaliczkę oddadzą. Różne rzeczy chodzą po ludziach.

A jeśli chodzi o rabat wyprzedażowy to dealer powiedział, że jeśli importer zrobi rabat w związku z końcem roku to przekalkulują cenę. Mówił, że na Passata B8 nie było żadnej akcji ale na Tiguana już była. Sam mi o tym powiedział, nie pytałem.
Jeżeli zaliczkę wpłacisz jako osoba fizyczna to zwrócą a jeżeli jako firma to raczej nie zwrócą.
Na Passaty B8 były rabaty związane z końcem roku a na Tiguany chyba nie było (co do Tiguana mogę źle pamiętać).

ODPOWIEDZ