Dysk Twardy/Jukebox - gdzie go znajdę?

XenosagaII
Junior Member
Posty: 38
Rejestracja: 02.10.2019, 20:35

Re: Dysk Twardy/Jukebox - gdzie go znajdę?

Post autor: XenosagaII » 23.11.2019, 09:41

Osfald pisze:
23.11.2019, 08:08
Mnie zastanawia tylko problem upgradeu nawigacji bez użycia nośnika tradycyjnego. Nie udaje się tego zrobić w mk2020 ręcznie przez USB, tak jak w mk2019 robi się przez kartę.
U mnie spokojnie wszystkie update'y idą prawidłowo. Mam włożoną karty sim z internetem LTE na stałem i nie widzę problemów

Awatar użytkownika
Osfald
Senior Member
Posty: 575
Rejestracja: 02.05.2019, 21:40
Lokalizacja: JAGUAR XJL 3.0V6 SUPERCHARGED

Re: Dysk Twardy/Jukebox - gdzie go znajdę?

Post autor: Osfald » 23.11.2019, 13:14

Jacekpolok pisze:
23.11.2019, 09:26
Osfald - z większości funkcji samochodu przeciętny uzytkownik nie korzysta. Nie korzystam z : chłodzonego schowka, pozostalych kolorow ambilight, grzania tylnej szyby, halogenow przod, blokady drzwi dziecięcej....
ale to nie oznacza ze brak tych funkcjonalnosci jest dla mnie bez znaczenia.
Jacekpolok, wskaż gdzie ja napisałem, że jest to bez znaczenia dla Ciebie? Napisałem wyraźnie, że dla jakiejś tam części użytkowników jest to bez znaczenia i to jest pewne. Nawet na forum wiele osób w innym wątku wymieniało swoje opinie w podobnym zakresie. Dla mnie (skoro piszesz o sobie) jest to absolutnie poza obszarem używalności, natomiast chętnie wykorzystałem argumenty w stylu brak DVD, slotów kart SIM i SD, brak dostępu do SSD w targowaniu się na gratisy :D MK2020 zamawialiśmy pod koniec maja, cenniki opisywały DiscoveryPro w starej konfiguracji, a przyszła obrzezana. No to sobie to zrekompensowałem. Dla mnie to pewnego rodzaju zaleta: nigdy z tych funkcji nie korzystałem, a jeszcze dostałem coś w zamian z czego chcę korzystać :) Rób tak dalej Volkswagenie! :D Teoretycznie niekorzystną sytuację przekułem na swoją korzyść i jestem zadowolony.
XenosagaII pisze:
23.11.2019, 09:41
Osfald pisze:
23.11.2019, 08:08
Mnie zastanawia tylko problem upgradeu nawigacji bez użycia nośnika tradycyjnego. Nie udaje się tego zrobić w mk2020 ręcznie przez USB, tak jak w mk2019 robi się przez kartę.
U mnie spokojnie wszystkie update'y idą prawidłowo. Mam włożoną karty sim z internetem LTE na stałem i nie widzę problemów
W MK2020 nie włożysz sobie karty SIM. Jest jej programowa implementacja eSIM. I update systemowe przychodzą faktycznie od czasu do czasu jednak blisko 30GB bazy nawigacyjnej jeszcze nie widziałem przesłanej tą drogą. W MK2020 wrzucenie tych baz na pendrive i podłączenie przez USB nie daje możliwości przeprowadzenie aktualizacji tą drogą.
Arteon 2.0 TSI i cztery dwudziestki nadal pracują w firmie. Sobie sprawiłem 3L kota V6 z kompresorem :D

Awatar użytkownika
coulignon
Member
Posty: 212
Rejestracja: 30.10.2019, 21:32
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Dysk Twardy/Jukebox - gdzie go znajdę?

Post autor: coulignon » 23.11.2019, 16:12

Mam wrażenie że u mnie mapa się zaktualizowała. W każdym razie przybyły mi drogi świeżo budowane. A nawet jest pokazana DK 7 w okolicach Glinojecka której jeszcze nie ma😉
RLINE stop hybrid go TDI (190KM )

Jacekpolok
Senior Member
Posty: 621
Rejestracja: 22.12.2017, 21:50

Re: Dysk Twardy/Jukebox - gdzie go znajdę?

Post autor: Jacekpolok » 24.11.2019, 12:34

Osfald- zgadzam sie z Tobą a do tego skoro dostałeś w zamian cos innego- super.
Pytanie mam inne: jak odtwarzac filmy na ekranie dpro? Skad odtwarzac muzyke ( osobiscie na płytach nie odtwarzam ale karta sd- czesto)? Nie komentuje faktu zaslepki w schowku....zaslepek mamy juz sporo w vw.

Awatar użytkownika
arteonR
Member
Posty: 169
Rejestracja: 04.10.2019, 15:44

Re: Dysk Twardy/Jukebox - gdzie go znajdę?

Post autor: arteonR » 24.11.2019, 20:08

Filmy i muzyke odtwarzam z dysku usb 320gb z kabelkiem usbc, w schowku spokojnie się mieści i działa bardzo płynnie od razu jak odpalam auto dysk rusza i kontynuuje odtwarzanie gdzie skończył (układa też muze tak jak jukebox utwory,albumy, itp)
nawet to lepsze niż ciągłe wrzucanie czegoś na jukebox (który używałem w B8)
jeśli karta SD to też mini czytnik np. https://www.kingston.com/pl/memory-card ... ite-duo-3C
lub odrazu pendrive usb c 128GB https://www.kingston.com/pl/usb-flash-d ... city=128GB

Natomiast liczyłem na to, że apple carplay bezprzewodowe będzie działać lepiej fakt łączy się błyskawicznie, ale czasami spotify przycina się..
TSI190 MY2020

ODPOWIEDZ