Nowy Arteon/Akcja serwisowa - świst w drzwiach

Awatar użytkownika
mr.lynx
Member
Posty: 73
Rejestracja: 01.07.2021, 17:41
Lokalizacja: Rzeszów

Nowy Arteon/Akcja serwisowa - świst w drzwiach

Post autor: mr.lynx » 27.10.2021, 16:58

Witam od samego początku odbioru auta w tym roku, dochodził świst od drzwi pasażera, Aso nie wiedziało samo co jest nie tak, zaczęli regulować drzwi co było bez skuteczne, umówiłem się ponownie na weryfikację, okazało się teraz że jakiś czas temu VW zrobił na to akcję serwisowa, uszczelka w drzwiach prawych bądź lewych jest źle zamontowana przez co powietrze wpada w zawirowania powodując świst, u mnie problem dzisiaj usunięty. Może komuś się przyda.

kra
Member
Posty: 54
Rejestracja: 27.05.2021, 19:40

Re: Nowy Arteon/Akcja serwisowa - świst w drzwiach

Post autor: kra » 27.10.2021, 17:45

Dzięki!
Z kiedy produkcja? Skoro jest akcja serwisowa to mam nadzieję, że te najnowsze już poprawione robią ;)

olek
Senior Member
Posty: 253
Rejestracja: 19.07.2021, 22:18

Re: Nowy Arteon/Akcja serwisowa - świst w drzwiach

Post autor: olek » 27.10.2021, 21:50

mr.lynx pisze:
27.10.2021, 16:58
Witam od samego początku odbioru auta w tym roku, dochodził świst od drzwi pasażera, Aso nie wiedziało samo co jest nie tak, zaczęli regulować drzwi co było bez skuteczne, umówiłem się ponownie na weryfikację, okazało się teraz że jakiś czas temu VW zrobił na to akcję serwisowa, uszczelka w drzwiach prawych bądź lewych jest źle zamontowana przez co powietrze wpada w zawirowania powodując świst, u mnie problem dzisiaj usunięty. Może komuś się przyda.
Czy posiadasz jakieś zdjęcia miejsca które było poprawiane ? Przed i po ? Temat jest chyba interesujący dla większości posiadaczy Arteonów.
Czy możesz dodać więcej informacji ?
MY 2022 R-Line TSI 190 kM

Awatar użytkownika
mr.lynx
Member
Posty: 73
Rejestracja: 01.07.2021, 17:41
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nowy Arteon/Akcja serwisowa - świst w drzwiach

Post autor: mr.lynx » 28.10.2021, 11:37

olek pisze:
27.10.2021, 21:50
mr.lynx pisze:
27.10.2021, 16:58
Witam od samego początku odbioru auta w tym roku, dochodził świst od drzwi pasażera, Aso nie wiedziało samo co jest nie tak, zaczęli regulować drzwi co było bez skuteczne, umówiłem się ponownie na weryfikację, okazało się teraz że jakiś czas temu VW zrobił na to akcję serwisowa, uszczelka w drzwiach prawych bądź lewych jest źle zamontowana przez co powietrze wpada w zawirowania powodując świst, u mnie problem dzisiaj usunięty. Może komuś się przyda.
Czy posiadasz jakieś zdjęcia miejsca które było poprawiane ? Przed i po ? Temat jest chyba interesujący dla większości posiadaczy Arteonów.
Czy możesz dodać więcej informacji ?
Pokazywali mi zdj w aso ale postaram się zdobyć to zdj.
Nie wiem czy mi nie dali kartki z zdj zobaczę i podeślę

Czekson4
Junior Member
Posty: 5
Rejestracja: 01.09.2021, 17:48

Re: Nowy Arteon/Akcja serwisowa - świst w drzwiach

Post autor: Czekson4 » 19.04.2022, 14:17

Udało się znaleźć zdjęcia? Czy świst był podobny do tego? https://www.youtube.com/watch?v=Zen2CxKFuRE u mnie to samo dzieje się nie przy 250km/h, a przy 190/200km/h

Awatar użytkownika
mr.lynx
Member
Posty: 73
Rejestracja: 01.07.2021, 17:41
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nowy Arteon/Akcja serwisowa - świst w drzwiach

Post autor: mr.lynx » 21.04.2022, 11:27

Niestety nie udało ale problem powrócił i coś jest chyba z plastkiem od lusterka, ponieważ wieje wiatr w danym kierunku i np jadę jest świst kiedy zawrócę na rondzie to znika problem czyli wpada gdzieś wiatr. Mają to sprawdzać ale nie mam kiedy oddać im samochodu na dłużej.

ODPOWIEDZ