Dodatkowe wyposażenie

Art e on
Posting Freak
Posty: 842
Rejestracja: 01.03.2019, 17:14

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: Art e on » 11.08.2022, 19:54

Dodatkowo każda dziura w dachu to dodatkowy hałas, rozkład masy wyniesiony do góry i potencjalne problemy (było już na forum, że pękały ludziom ramki wokół dachu, swiszczalo etc.). Sam dach mały w porównaniu do np. dachu w beemce (szkło 80% dachu i otwierane że 40%, w artku mała dziurka).
eRlinia 2.0 teesi + 20" 😈

B4rtek
Member
Posty: 159
Rejestracja: 03.11.2020, 14:03
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: B4rtek » 12.08.2022, 07:01

W Arteonie nie mam panoramy bo brałem z placu, ale mam w Leonie FR i uwielbiam go. Żałuje że go nie mam w VW. Leon ma tez pełne skory bez wentylacji i nigdy nie miałem mokrych pleców. Jedynie skóra na udach potrafi się przykleić gdy jadę w krótkich spodniach. Taka uwaga na skórę w VW. Ponoć teść Arteonach są podłej jakości i szybko się rozciągają.

Zbigniewa
Senior Member
Posty: 279
Rejestracja: 16.09.2020, 16:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: Zbigniewa » 12.08.2022, 08:52

rakytov pisze:
11.08.2022, 18:02
Witam po dłuższej nieobecności na forum :)

Nie ukrywam, że tym razem pełna elektryka siedzeń to dla mnie musi have, a i te sportowe fotele prezentują się nieźle! Pytanie tylko jak jest w lecie ze skórą bez wentylacji?
Skusiłem się na fotele o których wspominasz. Po roku użytkowania samochodu wyglądają tak, jak na zdjęciach załączonych w temacie "Wady i usterki jakościowe" na stronie 67, post z 08.07. 2022.
Nie posiadam nadwagi - ok. 80 kg - więc ktoś, kto waży ponad 100 kg, z pewnością te fotele zdewastuje w błyskawicznym tempie.
Faktycznie, prezentują się dobrze, funkcje związane z elektryką są bardzo przydatne, w zimie nagrzewają się błyskawicznie. Wada: skóra szybko ulega odkształceniom, marszczy się i wyciąga. Wygląda to fatalnie.
Po sezonie letnim zamierzam składać reklamację, zobaczymy jak do tego podejdą.
Co do uwag odnośnie do eksploatacji podczas upałów - nie odczuwam żadnego pocenia się tyłka, nie zauważyłem mokrych śladów na siedzisku. Nic się nie klei do ciała, innymi słowy spoko.
Ave Arteon
Obyś Żył Wiecznie!
Pozdrawiam.
MY 2021 R-Line TSI 190 kM

rakytov
Member
Posty: 53
Rejestracja: 15.11.2018, 22:34

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: rakytov » 12.08.2022, 12:06

Zbigniewa pisze:
12.08.2022, 08:52
rakytov pisze:
11.08.2022, 18:02
Witam po dłuższej nieobecności na forum :)

Nie ukrywam, że tym razem pełna elektryka siedzeń to dla mnie musi have, a i te sportowe fotele prezentują się nieźle! Pytanie tylko jak jest w lecie ze skórą bez wentylacji?
Skusiłem się na fotele o których wspominasz. Po roku użytkowania samochodu wyglądają tak, jak na zdjęciach załączonych w temacie "Wady i usterki jakościowe" na stronie 67, post z 08.07. 2022.
Nie posiadam nadwagi - ok. 80 kg - więc ktoś, kto waży ponad 100 kg, z pewnością te fotele zdewastuje w błyskawicznym tempie.
Faktycznie, prezentują się dobrze, funkcje związane z elektryką są bardzo przydatne, w zimie nagrzewają się błyskawicznie. Wada: skóra szybko ulega odkształceniom, marszczy się i wyciąga. Wygląda to fatalnie.
Po sezonie letnim zamierzam składać reklamację, zobaczymy jak do tego podejdą.
Co do uwag odnośnie do eksploatacji podczas upałów - nie odczuwam żadnego pocenia się tyłka, nie zauważyłem mokrych śladów na siedzisku. Nic się nie klei do ciała, innymi słowy spoko.
No rzeczywiście kiepsko to wygląda...a ja ważę ponad 100 kg...
No to teraz mam zagwozdkę, bo bardzo mi zależy na pełnej elektryce siedzeń, a nie da się jej dorzucić bez skóry. Pytanie czy wentylowana skóra w Elegance zachowa się lepiej?

ODPOWIEDZ