Problem z importem kontaktów iphone 12 pro max

Kozus01
Junior Member
Posty: 5
Rejestracja: 06.02.2022, 17:27

Problem z importem kontaktów iphone 12 pro max

Post autor: Kozus01 » 07.02.2022, 21:25

Witam.
Zwracam się do Was moi drodzy z prośba o pomoc. Od paru dni jestem użytkownikiem arteona shooting brake r line 4 Motion. Przesiadłem się z passata 2017 i ku mojemu zaskoczeniu wiele bajerow które były w pssacie tu jakoś niedostępne albo wielki problem z nimi.
1. Połączyłem telefon i ustawiłem ulubione kontaktu ze zdjęciami
Problem- już na drugi dzień ukazały się puste okienka z informacja ze nie pobrano kontaktów???
Dzień wcześniej tak ale na drugi nie. Po paru godzinach znowu się pojawiły ale ku mojemu zaskoczeniu zdjęcia rozmazane o mało czytelne od samego początku czego nie miałem w passacie tam było ekstra.
Przez kilka dni tak wariowal. Odinstalowałem i zainstalowałem na nowo telefon ale kontaktów tym razem nie przerzucił do siebie.
2. Czytanie znaków- pokazuje tylko na centralnym kokpicie przed oczyma ??? W passacie miałem przed oczyma i na Discovery pro.. tu tylko przed oczyma.
2. W passacie czytało zakaz wyprzedzania tu już nie?
Myślałem ze jak zmieniam auto na wyższy model to bajery z passata przejada jako standard a tu się okazuje ze jest wręcz odwrotnie.
Czy i gdzie jest błąd ? Ktoś pomoże ? Z góry dziękuje…

Vetinari
Member
Posty: 154
Rejestracja: 21.09.2020, 21:41

Re: Problem z importem kontaktów iphone 12 pro max

Post autor: Vetinari » 08.02.2022, 13:59

1. U mnie są normalnie, może coś z konfiguracją telefonu?
2. Jak naciśniesz przycisk "Home" to można sobie wybrać kafelek, na którym wyświetla znaki (przytrzymaj długo palcem jeden z mniejszych kafelków na postoju).
3. Nie wiem w sumie, nigdy nie zwracałem uwagi na to jakie znaki czyta, ale wydawało mi się, że tylko ograniczenia prędkości.

Lazi
Senior Member
Posty: 445
Rejestracja: 13.08.2017, 22:37

Re: Problem z importem kontaktów iphone 12 pro max

Post autor: Lazi » 08.02.2022, 20:35

Jeśli chodzi o czytanie znaków, to nigdy nie widziałem nic poza ograniczeniami prędkości.
Arteon Elegance 2.0 TSI 190KM (MY2018)

ODPOWIEDZ