Nowy Arteon SB - współpraca z iPhone

Jalu
Member
Posty: 157
Rejestracja: 22.06.2022, 09:34

Nowy Arteon SB - współpraca z iPhone

Post autor: Jalu » 08.07.2022, 11:03

Dzień dobry. Od 4 tygodni jeżdżę nowym Arteonem SB i jak na razie nie umiem sobie poradzić z jednym zagadnieniem. Chodzi o to, że mój iPhone, po tym, jak wysiądę z auta, ma wszystkie media pogłośnione na MAX. Przesiadłem się bezpośrednio z Passata, którym jeździłem przez kilka lat i nigdy ten problem nie występował. W serwisie moje zagadnienie budzi zdziwienie i chyba nie mają na to odpowiedzi. Oczywiście za każdym razem ściszam media w telefonie do wyjściowego poziomu, ale po kolejnej przejażdżce Arteonem iPhone robi się na nowo maksymalnie głośny. Jeszcze nie próbowałem połączenia z innym iPhonem, bo być może ten mój nagle się popsuł. Ale coś mi się wydaje, że to jednak sprawka Arteona. Czy ktoś może spotkał się już z tym problemem i wie może jak sobie z tym poradzić na stałe ;)

Awatar użytkownika
dominiksoul
Junior Member
Posty: 31
Rejestracja: 24.05.2020, 15:43
Lokalizacja: WWL

Re: Nowy Arteon SB - współpraca z iPhone

Post autor: dominiksoul » 08.07.2022, 15:37

Wchodzisz w ustawieniach dźwięku (kafelek na głównym ekranie) i klikając później "Głośność" (tak jest u mnie przy audio HK) możesz ustawić maksymalną głośność włączenia + ewentualnie głośność samego audio po bt. Zobacz jak u Ciebie jest to ustawione.

Obrazek

Obrazek
R-Line polift, 2.0 TSI 190 :D

ODPOWIEDZ