Trzeszczący szyberdach ciąg dalszy

smvrf2
Junior Member
Posty: 34
Rejestracja: 28.06.2019, 00:27

Re: Trzeszczący szyberdach ciąg dalszy

Post autor: smvrf2 » 13.10.2022, 11:57

LordVATer pisze:
12.10.2022, 10:36
Ja zgłaszałem na samym początku trzeszczenie dachu, i nic nie byli w stanie wymyślić. Machnąłem na to ręką - pomyślałem: ten typ tak ma.
Na wiosnę byłem na przeglądzie i zleciłem konserwację dachu. Od tej pory cisza, jak makiem zasiał. :D Nie wiem, co takiego zrobili, ale widać sporo białego smaru na prowadnicach, a na fakturze było między innymi woskowanie (pewnie uszczelek). Najważniejsze, że nie trzeszczy i że się jednak da.
A w jakim ASO udało Ci się pozbyć problemu konserwacja dachu? Ja trzeszczenie dachu zgłaszałem kilkukrotnie na przeglądach i umawiając się na wizyty gwarancyjne. Panowie ze Zdunskiej Woli za każdym razem stwierdzali ze przesmarowali i nie trzeszczy. I faktycznie nie trzeszczał, aż do pierwszej studzienki w ulicy :D Gwarancja się skończyła, a ja jeżdżę od 3 lat z trzeszczącym dachem w aucie za 200tys. Swoją droga stuki z zawieszenia które pojawiły się w drodze do domu po odbiorze, które trwają do dzisiaj tez były co wizyte w serwisie usuwane. W końcu gdy sie wkurzyłem, ze wmawiają mi ich usunięcie to dla serwisu stały sie niesłyszalne. Także kolejnego samochodu u nich na pewno nie kupię.

Awatar użytkownika
LordVATer
Member
Posty: 87
Rejestracja: 03.08.2020, 19:27

Re: Trzeszczący szyberdach ciąg dalszy

Post autor: LordVATer » 13.10.2022, 14:58

Ja robiłem u Plichty w Bydgoszczy, na Nowotoruńskiej. Wcześniej byłem u Plichty na Fordońskiej i tam nie dali rady. ;-)
2.0 TSI 4Motion 337 KM/480 Nm

kirst
Member
Posty: 96
Rejestracja: 18.06.2021, 01:12

Re: Trzeszczący szyberdach ciąg dalszy

Post autor: kirst » 24.10.2022, 19:39

Cześć wszystkim.
Temat załatwiony, po tylu miesiącach i udręki dzisiaj odebrałem arteona od grupa Cichy-Zasada oddział Komorniki pod Poznaniem, jestem mega zadowolony, ogarnęli temat, przemiła obsługa i auta zastępcze, polecam, w razie jakichkolwiek problemów z vw to jak możecie to walcie jak w dym do nich nawet z drugiego końca Polski 👍🙂
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ