Kałuża pod silnikiem
: 02.06.2026, 08:22
Witam,
Wczoraj po zaparkowaniu zauważyłem jak kapie w tylnej części silnika (2.0 tdi). Wygląda na wodę, klima nie była uruchamiana. Po pewnym czasie uzbierała się mała kałuża. Dzisiaj rano było już sucho. Na trasie wypalał się DPF. Coś się skrapla ? Też tak macie ?
Wczoraj po zaparkowaniu zauważyłem jak kapie w tylnej części silnika (2.0 tdi). Wygląda na wodę, klima nie była uruchamiana. Po pewnym czasie uzbierała się mała kałuża. Dzisiaj rano było już sucho. Na trasie wypalał się DPF. Coś się skrapla ? Też tak macie ?