Wymiana Discover Media na Discover Pro

ochab
Member
Posty: 80
Rejestracja: 15.12.2018, 18:15
Lokalizacja: Gorlice

Wymiana Discover Media na Discover Pro

Post autor: ochab » 15.12.2018, 18:24

Witam
W przyszłym tygodniu odbieram swojego Arteona ( przesiadka z passka B8 )
Jedynie co mi brakuje to DP :(
Na aukcjach znalazłem kilka ofert urządzeń Discover Pro i kusi mnie bardzo żeby wymienić.
Gdzieś słyszałem, że po wymianie wyświetlacza oraz jednostki w schowku mogą nie działać mapy.
Wie ktoś coś na ten temat ?
Jak by wyglądała procedura wymiany oprócz zdjęcia ochrony komponentu ?

Jacekpolok
Senior Member
Posty: 621
Rejestracja: 22.12.2017, 21:50

Re: Wymiana Discover Media na Discover Pro

Post autor: Jacekpolok » 15.12.2018, 19:27

Obecnie mam disover pro - w drugim discover media. Przy funkcji gdzie caly ekran potrzebny- mirrorlink- doscover pro obcina czesc ekranu, jest czarny pasek po prawej z guzikiem dajacym opcje powrotu. Dlatego obraz youtube czy film ma taka wielkosc jak w dm. Doscover media wykorzustuje w mirrorlink caly ekran. Mapy dp wyświetla na calym ekranie . Brak pokretla- jedno glosnosc powinno zostac- fatalna obsluga dotykiem.

Awatar użytkownika
Eldar
Senior Member
Posty: 273
Rejestracja: 19.08.2017, 23:43
Lokalizacja: Barwałd Górny
Kontakt:

Re: Wymiana Discover Media na Discover Pro

Post autor: Eldar » 15.12.2018, 21:27

Jest do zrobienia mapa. Niestety ale prawdopodobnie będzie błąd w radiu który przy pierwszej lepszej wizycie w ASO będą chcieli naprawić i zepsują navi ;) Później wystarczy od nowa dograć navi i tak do kolejnej wizyty w ASO.

Edit. Aby zrobić to bez widocznych w ASO błędów potrzeba jeszcze wymienić gateway na troszkę starszy ;)

yerzu
Member
Posty: 137
Rejestracja: 17.10.2018, 17:26

Re: Wymiana Discover Media na Discover Pro

Post autor: yerzu » 16.12.2018, 02:43

ochab pisze:
15.12.2018, 18:24
Witam
W przyszłym tygodniu odbieram swojego Arteona ( przesiadka z passka B8 )
Jedynie co mi brakuje to DP :(
Na aukcjach znalazłem kilka ofert urządzeń Discover Pro i kusi mnie bardzo żeby wymienić.
Gdzieś słyszałem, że po wymianie wyświetlacza oraz jednostki w schowku mogą nie działać mapy.
Wie ktoś coś na ten temat ?
Jak by wyglądała procedura wymiany oprócz zdjęcia ochrony komponentu ?
jeszcze nie odebrałeś a już masz problem... dm jest ok pani psycholog też tak twierdzi... spoko ja też mam i żyje bez kompleksów ;)
2.0tdi 190 fwd

ochab
Member
Posty: 80
Rejestracja: 15.12.2018, 18:15
Lokalizacja: Gorlice

Re: Wymiana Discover Media na Discover Pro

Post autor: ochab » 16.12.2018, 12:07

Eldar pisze:
15.12.2018, 21:27
Jest do zrobienia mapa. Niestety ale prawdopodobnie będzie błąd w radiu który przy pierwszej lepszej wizycie w ASO będą chcieli naprawić i zepsują navi ;) Później wystarczy od nowa dograć navi i tak do kolejnej wizyty w ASO.

Edit. Aby zrobić to bez widocznych w ASO błędów potrzeba jeszcze wymienić gateway na troszkę starszy ;)
No i git :)
Jak już będe miał samochód to sie napewno zgłoszę do Ciebie obgadamy temat wymiany i doprogramujemy może co nie co :)

ochab
Member
Posty: 80
Rejestracja: 15.12.2018, 18:15
Lokalizacja: Gorlice

Re: Wymiana Discover Media na Discover Pro

Post autor: ochab » 16.12.2018, 12:09

yerzu pisze:
16.12.2018, 02:43
ochab pisze:
15.12.2018, 18:24
Witam
W przyszłym tygodniu odbieram swojego Arteona ( przesiadka z passka B8 )
Jedynie co mi brakuje to DP :(
Na aukcjach znalazłem kilka ofert urządzeń Discover Pro i kusi mnie bardzo żeby wymienić.
Gdzieś słyszałem, że po wymianie wyświetlacza oraz jednostki w schowku mogą nie działać mapy.
Wie ktoś coś na ten temat ?
Jak by wyglądała procedura wymiany oprócz zdjęcia ochrony komponentu ?
jeszcze nie odebrałeś a już masz problem... dm jest ok pani psycholog też tak twierdzi... spoko ja też mam i żyje bez kompleksów ;)
Nie odebrałem, ale miałem okazję użytkować obydwie wersje systemu i wiem co mówie :)
Poza tym DP dużo lepiej się prezentuje :D

dbartek
Junior Member
Posty: 5
Rejestracja: 28.10.2021, 21:08

Re: Wymiana Discover Media na Discover Pro

Post autor: dbartek » 09.12.2021, 22:50

Jakis update na temat wymiany? Udało się to komuś przeprowadzić taka operacje pomyślnie?

ODPOWIEDZ