Standardy w ASO?

Rkarcz
Senior Member
Posty: 645
Rejestracja: 17.01.2018, 22:34

Re: Standardy w ASO?

Post autor: Rkarcz » 09.02.2019, 10:40

mlbn polecam ci ASO na Sekundowej. Serwisuję tam 2 samochody - Arteon i Golfa.
Polecam ci gościa o nazwisku bodajże Omietański.
Poza przypadkiem pomiaru poziomu paliwa jestem więcej niż zadowolony.
Likwidowaliśmy też szkodę na Golfie w ich serwisie lakierniczym. Też ok.
Generalnie jak coś zgłaszasz to zanim pojedziesz po auto dzwoń i pytaj o to co zrobili i jak.
Nie ważne w którym ASO. Najgorzej pojechać i na miejscu, najlepiej w samochodzie dowiedzieć się że nic nie zrobili.

A co do ASO. Z Centrali Mazdy MMPol do mnie dzwonili dość często, co z tego jak wymieniali na gwarancji gówno na gówno.
Także obsługę posprzedażową w aspekcie marketingu i troski miałem na poziomie Rolsa, a technicznie na poziomie trabanta.
A że nie były normalnego ASO w Wwie jeździłem 200 km do Kielc (bardzo polecam). Pewnie jestem zbyt marudny.
Dlatego marka marką a obsługę tworzą ludzie i to oni zwykle odpowiadają za zadowolenie klienta.
Nie ważne czy to Ford, VW czy Bentley.
W Fordzie OMC w Wwie był sobie gość, było super, poszedł na Radzymińską i nie było z kim rozmawiać.
Przeniosłem się na Radzymińską. Tak to już jest.. :)
Arteon 2.0 TSI 280 KM Silver Pyrit

mlbn
Junior Member
Posty: 24
Rejestracja: 24.02.2018, 12:51

Re: Standardy w ASO?

Post autor: mlbn » 09.02.2019, 13:52

Dzięki Wam za spostrzeżenia. :)
Wygląda na to, że z ASO Forda w takim razie miałem szczęście. ;)

Rkarcz, o co chodzi z przypadkiem pomiaru poziomu paliwa? No i rzecz jasna dzięki za polecenie. Następnym razem tam się udam i zobaczymy. W razie potrzeby umówienia wizyty w serwisie kontaktujesz się bezpośrednio z tym gościem? No i myją auto? :D

Rkarcz
Senior Member
Posty: 645
Rejestracja: 17.01.2018, 22:34

Re: Standardy w ASO?

Post autor: Rkarcz » 09.02.2019, 15:21

Tak, zawsze tylko z jednym gościem. Jak go nie ma to nie umawiam. Chcesz mogę ci podać numer na PW.
Chyba myją, ja nigdy nie chcę aby mi myli. I zawsze dostaję taki jaki odstawiłem.
Poziom paliwa to akurat nie jego wina tylko bodajże kierownika serwisu..
Ale wiesz jak to jest, klient pierdoli głupoty, komputer nic nie wskazał to jest malina.
Ale ostatnio pokazałem film i zdjęcia z testowego "braku paliwa". I deczko się zdziwili.
Przecież powinno zostać przy zasięgu 0 jeszcze na 20-30 km co najmniej.
No powinno ale nie zostaje, i tak od 45 kkm. :)
Ale myślę że następnym razem jak zostawię to już będzie ok.
Na razie nie mam czasu. Mam w h..j roboty i Arteon musi zarobić na 2 samochód.. :)
Arteon 2.0 TSI 280 KM Silver Pyrit

mariusz
Junior Member
Posty: 18
Rejestracja: 05.12.2018, 09:21

Re: Standardy w ASO?

Post autor: mariusz » 09.02.2019, 22:04

Audi polczynska to jest masakra, wiec mniemam , ze VW rowniez. To jest grupa Inter Auto. Ja polecam serwisy Krotoski Cichy - jak narazie zadnych problemow nie mialem.

mlbn
Junior Member
Posty: 24
Rejestracja: 24.02.2018, 12:51

Re: Standardy w ASO?

Post autor: mlbn » 10.02.2019, 12:59

Rkarcz, masz ten sam kontakt co na ich stronie? https://www.porscheinterauto.pl/salony/ ... swagen/29/

mariusz, kolega wyżej chwali ich jeden serwis czyli jak widać to kwestia konkretnej placówki :/ dzięki za info, dobrze wiedzieć, że są sprawdzone alternatywy w Wwie.

Przemek-wro
Junior Member
Posty: 44
Rejestracja: 22.12.2018, 21:58

Re: Standardy w ASO?

Post autor: Przemek-wro » 10.02.2019, 16:10

Korzystam z ASO we Wrocławiu przy Brucknera, obecnie 2 samochody Crafter i Seat.
Chyba wszytko zależy od osoby przyjmującej samochód do serwisu jak na narazie trafiam na kompetentne osoby.

Jedyny minus to słabe wyjaśnienie braku umytego samochodu z powodu awarii "karszera", myśle ze jak wydaje 2.7 tys zł za przegląd w tym prawie 1 tys za robociznę to salon powinien zadbać o zapasowy karcher.
Zobaczmy jak pojadę z Arteonem :-)
R-Line 2.0 TDi 4x4

SPI
Junior Member
Posty: 26
Rejestracja: 24.12.2018, 00:57
Lokalizacja: Zabrze

Re: Standardy w ASO?

Post autor: SPI » 11.02.2019, 23:18

Likwidowałem szkodę która powstała nastepnego dnia po zakupie urwane lusterko od strony kierowcy w aso Świętochłowice. po 4 dniach ściagneli nowe i montaż zajął im ok 1.5 godziny, auto było umyte. Ale zaniepokoiło mnie coś innego podeszłem zapytać o sprawdzenie zbieżności auto miało przebieg 1300 km zauważyłem dziwny objaw że na nowych oponach mam starte kolorowe paski oprócz jednej tylnej i to został pasek przy krawedzi. Usłyszałem że mogą to sprawdzić ale jak wszystko będzie ok. To mnie obciążą kosztami, sytuacja dziwna jeśli tak ma wyglądać serwisowanie A dokupilem gwarancję to jestem trochę zaniepokojony bo takie straszenie ma mnie zniechęcić do jakichkolwiek wizyt w ASO.

Wosho
Member
Posty: 79
Rejestracja: 21.10.2017, 18:30

Re: Standardy w ASO?

Post autor: Wosho » 20.02.2019, 10:18

Polecam ASO całej grupy VW na farbiarskiej na Ursynowie, nie polece mojego konsultanta bo awansowal gdzies wyzej ale samochod oddaja umyty i atmosfera jest miła, przynajmniej dopóki nie zgłaszasz czegoś na gwarancji.

ODPOWIEDZ