Rysiek-Yanosik-Waze-Google etc.

Art e on
Posting Freak
Posty: 843
Rejestracja: 01.03.2019, 17:14

Rysiek-Yanosik-Waze-Google etc.

Post autor: Art e on » 05.04.2019, 15:30

Czesc,

Mam szajsunga note 8 i Pro w aucie (znaczy duzy tablet), lacze sie po bluetooth i:
1. Rysiek za chiny nie chce podawac komunikatow przez glosniki-mieliscie taki probelm?
2. Yansoik laczy sie po bluetooth ale komunikaty sa odbierane jako... rozmowa telefoniczna-maszakra...
Macie jakies sposoby na to??? Z gory dzieki!
Ciezko sie grzebie w tel przy predkosciach "przelotowych na niskim pulapie" :D
Ostatnio zmieniony 05.04.2019, 21:51 przez Art e on, łącznie zmieniany 1 raz.
eRlinia 2.0 teesi + 20" 😈

Dorth
Member
Posty: 202
Rejestracja: 26.09.2018, 16:14

Re: Rysiek-Yanosik

Post autor: Dorth » 05.04.2019, 15:50

Jedynie to w miarę działa jak mam audio przez BT zrobione bo z telefonu puszczam sobie Youtube w innym przypadku przecież nie ma opcji żeby to tak grało. Jak masz radio to jak może Ci się na chwilę przekazać na BT? Jedynie jako rozmowa tak jak Yanosik. Dlatego ja po prostu mam tak zazwyczaj, że telefon jest podłączony po BT, Yanosik ale zaznaczone że głos multimedia przez telefon czyli normalnie telefon mi podaje komunikaty. ;)

Art e on
Posting Freak
Posty: 843
Rejestracja: 01.03.2019, 17:14

Re: Rysiek-Yanosik

Post autor: Art e on » 05.04.2019, 21:49

Niezla lipa, jezdzacy tablet ktory nie potrafi w prosty sposob przekazac komunikatow... Dziwi mnie to tym bardziej ze navi expert dziala normalnie, a rowniez ich produkt czyli Rysiek nie bangla. Waze dziala, google tez a najwazniejsze nie dziala...
eRlinia 2.0 teesi + 20" 😈

Awatar użytkownika
PaverNet
Junior Member
Posty: 17
Rejestracja: 03.03.2019, 12:17
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Re: Rysiek-Yanosik-Waze-Google etc.

Post autor: PaverNet » 08.04.2019, 09:10

W Yanosiku w ustawieniach możesz wybrać gdzie chcesz dźwięk.
Możesz przez blutetooth jako "muzyka" będzie mówił komunikaty pod warunkiem, że masz w radiu ustawiony bluetooth, potem bluetooth jako tel. niezależnie jakie źródło dźwięku będzie wybrane zawsze będzie wcinał się yanosik z komunikatem oraz możesz ustawić wyjście na głośnik tel., wtedy komunikaty będą wygłaszane przez głośnik telefonu.
Arteon R-line 2.0 TSI 190 HP
PaverNet
Paweł Raczkowski
Usługi Informatyczne dla Firm

ODPOWIEDZ