Strona 1 z 1

Moderator

: 05.02.2018, 21:35
autor: jedrus
Jak widać na przykładzie dzisiejszego ogłoszenia o sprzedaż mieszkania jesteście tu częściej i szybciej reagujecie niż ja i kubelt :)
Ktoś chętny na moderatora? Warunek - wystarczy "coś" umieć w internety. Wskazany długi staż na innym forum - najlepiej forum passata ;) Chętnych na rolę moderatora proszę o zgłaszanie się z ew. podaniem na PW nazwy konta na forum passata :)

Re: Moderator

: 08.02.2019, 11:22
autor: jedrus
hej,
@ksibart został dziś moderatorem. Mieliśmy zmasowany atak ruskich, powinno już być ogarnięte ;)
Jeśli jeszcze gdzieś się prześlizgnęło - dajcie znać :)

Re: Moderator

: 18.04.2019, 10:48
autor: jedrus
do moderatorów dołączył dziś Elninjo :)

Dziękuję w imieniu służby!!! ;)

Re: Moderator

: 05.09.2019, 23:59
autor: ksibart
Dodany dziś został trake. Dzieki za zgłoszenie ;)

Re: Moderator

: 06.09.2019, 08:22
autor: trake
Dzięki postaram się mieć pieczę nad userami i usuwać fake userów z wrzutkami reklam etc. :)

Sugestia do Moderatorów

: 14.02.2021, 10:32
autor: Zbigniewa
Jako, że oczekuję na odbiór Arteona R-Line, dość dokładnie przestudiowałem niniejsze forum i uzyskałem wiele cennych informacji. Podczas przeglądania forum, zwraca uwagę problem z uporządkowaniem problematyki. W moim przekonaniu, czytelniejszym byłoby utworzenie działów dotyczących podzespołów samochodów. Mogłyby to być np: NAPĘD (silnik + skrzynia biegów), ZAWIESZENIE, NADWOZIE, SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE, NAWIGACJA (jako urządzenie), WNĘTRZE KABINY, KOŁA i OPONY, SPRZEDAM - KUPIĘ, NASZE SAMOCHODY, ZAKUP I GWARANCJA itp, itd. Posty przyporządkowane do poszczególnych działów utworzyłyby przekrój problemów związanych z poszczególnymi układami, systemami Arteona jak też ułatwiłyby wyszukiwanie. Nie krytykuję dotychczasowego układu forum, a jedynie rzucam luźną myśl.
Pozdrawiam Moderatorów i Userów.

Re: Moderator

: 14.02.2021, 10:44
autor: Zbigniewa
Zbigniewa pisze:
14.02.2021, 10:32
Jako, że oczekuję na odbiór Arteona R-Line, dość dokładnie przestudiowałem niniejsze forum i uzyskałem wiele cennych informacji. Podczas przeglądania forum, zwraca uwagę problem z uporządkowaniem problematyki. W moim przekonaniu, czytelniejszym byłoby utworzenie działów dotyczących podzespołów samochodów. Mogłyby to być np: NAPĘD (silnik + skrzynia biegów), ZAWIESZENIE, NADWOZIE, SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE, NAWIGACJA (jako urządzenie), WNĘTRZE KABINY, KOŁA i OPONY, SPRZEDAM - KUPIĘ, NASZE SAMOCHODY, ZAKUP I GWARANCJA itp, itd. Posty przyporządkowane do utworzonych działów stanowiłyby przekrój problemów związanych z poszczególnymi układami, systemami Arteona jak też ułatwiłyby wyszukiwanie. Nie krytykuję dotychczasowego układu forum, a jedynie rzucam luźną myśl. I jeszcze jedno - wydaje się, że wskazane byłoby też uszczegółowienie w widocznym miejscu, np w panelu bocznym Usera, jakim dokładnie samochodem Autor postu dysponuje (wersja, silnik, rocznik) gdyż nie wszystkich będą interesować diesle (czy benzyniaki), a tylko konkretny silnik czy wersja samochodu. Na koniec prośba do Moderatorów - proszę o usunięcie mojego poprzedniego wpisu w tym dziale. Uczę się układu forum i tamten post został wysłany niepotrzebnie (przypadkowo), przepraszam.
Pozdrawiam Moderatorów i Userów.

Re: Moderator

: 24.02.2021, 08:44
autor: puchacz
Prośba o zablokowanie użytkownika Cudniak: search.php?author_id=1399&sr=posts

W każdym poście dokleja reklamę czego innego.

Re: Moderator

: 14.08.2022, 22:20
autor: pitol321
Pisałem do @jedrus
ale pewnie nie odczyta, dlatego wklejam to PM tutaj:
Hej.
Wiem, że dawno Ciebie na forum Arteona nie było, bodaj 05.09.2020, ale nadal jesteś w grupie Adminów.
Ja jestem dość świeżym użytkownikiem, ale przychodzę po kilku latach na FordClubPolska, PClab i prehistorycznego OCforum.

Problem jaki widzę na Volkswagen Arteon Forum, to brak moderacji.
Ostatnio wpadło kilka dalekowschodnich postów i kont, mimo zgłoszeń z mojej strony i nie tylko mojej, nikt ich nie usuwa.

Jeśli nadal masz taką możliwość, to prosiłbym o wyznaczenie jakiś Moderatorów, z pośród obecnie aktywnych użytkowników lub o kontakt do osoby z forum, która ma jeszcze możliwość ich wyznaczenia.

Aktywni Moderatorzy są jednak potrzebni, mimo dość spokojnego życia na naszym forum.

Serdecznie pozdrawiam.
Piotr