Witam,
Wczoraj po zaparkowaniu zauważyłem jak kapie w tylnej części silnika (2.0 tdi). Wygląda na wodę, klima nie była uruchamiana. Po pewnym czasie uzbierała się mała kałuża. Dzisiaj rano było już sucho. Na trasie wypalał się DPF. Coś się skrapla ? Też tak macie ?
Kałuża pod silnikiem
Re: Kałuża pod silnikiem
Jak nie ma zapachu, odparowuje, nie jest tłuste i nie zostawia trwałych plam na ziemi/kostce to woda. W aucie jako takim w żadnym jego elemencie nie występuje woda jako składnik czy płyn eksploatacyjny.