Kałuża pod silnikiem

Darinio
Junior Member
Posty: 12
Rejestracja: 29.10.2024, 11:01

Kałuża pod silnikiem

Post autor: Darinio » 02.06.2026, 08:22

Witam,

Wczoraj po zaparkowaniu zauważyłem jak kapie w tylnej części silnika (2.0 tdi). Wygląda na wodę, klima nie była uruchamiana. Po pewnym czasie uzbierała się mała kałuża. Dzisiaj rano było już sucho. Na trasie wypalał się DPF. Coś się skrapla ? Też tak macie ?

RoganJin
Member
Posty: 182
Rejestracja: 07.02.2025, 18:53

Re: Kałuża pod silnikiem

Post autor: RoganJin » 02.06.2026, 20:12

Jak nie ma zapachu, odparowuje, nie jest tłuste i nie zostawia trwałych plam na ziemi/kostce to woda. W aucie jako takim w żadnym jego elemencie nie występuje woda jako składnik czy płyn eksploatacyjny.

ODPOWIEDZ